News

 

تعویض سینی های 4 برج در شرکت پتروشیمی خارک

در زمان اورهال اردیبهشت 97 پروژه تعویض سینی های 4 برج و نصب سینی هایhigh efficiency centrifugal Tray  شرکت آذر انرژی تبریز در شرکت پتروشیمی خارک در کوتاهترین زمان ممکن به دست متخصصین توانمند شرکت آذر انرژی تبریز انجام پذیرفت.


سینی های سانتریفیوژ ابداعی شرکت آذر انرژی تبریز در مورخه 85/08/23 توسط این شرکت ثبت اختراع شده و متعاقبا" در سال 95 به موازات سایر پروژه های R&D منجر به پذیرش این مجموعه به عنوان شرکت دانش بنیان از سوی معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری گردیده است، در سال 94 در برج احیاء آمین خط 2  پتروشیمی خارک نصب و راه اندازی گردید. نظر به عملکرد بهینه و نتایج مطلوب حاصله، در اسفند ماه سال 96، سفارش تعویض سینی های 2 برج تماس خط 1 و برج احیاء همان خط جهت نصب طی اورهال اردیبهشت 97 به شرکت آذر انرژی تبریز ابلاغ گردید. همچنین به طور همزمان درخواست گردید تا برای دو برج تماس واحد گلایول (low & high pressure) نیز طرح  تعویض سینی ها صورت گیرد. که در مجموع ساخت سینی های 5 برج با 80 طبقه در کوتاهترین زمان ممکن طی کمتر از 40 روز کاری تهیه و تولید گردید و عملیات نصب با موفقیت در زمان اورهال به اتمام رسید.

پروژه مذکور به دست مهندسان این شرکت طراحی و توسط تیم اجرایی برای برج های HP AMINE CONTACTOR 2701, LP AMINE CONTACTOR 2702, AMINE REGENERATOR 2703, HP GLYCOL CONTACTOR 2802   عملیاتی شد و  تماما از سینی های ابداعی این شرکت که کاملا بومی بوده و توسط واحد تحقیق و توسعه شرکت اختراع گردیده است استفاده گردید.با اتمام این پروژه در کوتاهترین زمان ممکن به دست متخصصین شرکت آذر انرژی تبریز و متعاقبا بهره برداری و حصول نتایج مطلوب برگ زرینی دیگر به مجموعه ی عظیم پروژه های انجام شده توسط این شرکت افزوده گردید.

 

 

Name
Last Name
E-Mail

Save Information


 
 
 
Register Forgot Password ?